czwartek, 11 sierpnia 2011

metamorfoza misia21311

Ubiór-  Przed: Jest ładnie. Nie mam nic do krytykowania, ocena 9/10.
Po: Masz mało ubrań, nie wiedziałam co mogę z nich zrobić. W końcu zdecydowałam się na taką stylizację.




Make up-  Przed: Włosy za nisko, szminka zbyt jaskrawa jak na tą karnację.
Po: Zostawiłam tą samą fryzurę, tylko dłam ją trochę wyżej. Usta zostawiłam niepomalowane. Oczy pomalowałam (jedynym) cieniem. Na koniec dodałam czarną kokardkę i stylizacja gotowa.


             Przed:                                                          Po:

Plaza news


Dzisiaj do Starplazy weszło kilka rzeczy. Polecam wam bluzkę z napisem Wild Child za 14 sd, jednak jak na top z jakimś napisem to drogo. Czerwone szorty można kupić za jedyne 9 sm, więc radzę się pośpiewszyć, bo pewnie to kolejny błąd z ceną, na którym możemy zaoszczędzić. Kupicie coś? ;)

EDIT: Szorty kosztują już 90 sm. Zdążyliście je kupić?

Nowy projekt Star Design


Pojawił się nowy projekt - jest to kombinezon. Kupić go mogą jedynie osoby posiadające SS, a kosztuje 14 stardollarów. Jak wam się podoba?

Kalendarz Ramadan

Dzisiaj w kalendarzu możemy kupić białą sukienkę. Nie jest najgorsza, kosztuje 6sd i jest tylko dla ss.


Przepraszam za małe zdjęcie.

Darmowy obraz


Aby go zdobyć wystarczy wziąć udział w tym konkursie:


środa, 10 sierpnia 2011

Kalendarz Ramadan

Dzisiaj w kalendarzu można zdobyć plakat, kosztuje 120sm, więc każdy może go kupić. Nie jest taki zły, ale cena jest wysoka jak na kalendarz. Kupiliście go?


Metamorfoza Dominika2Daisy



Boże ile one maja SP ;p

Ostatni jak wchodziłam na profile gwiazd zaczęłam dostrzegać ile one maja starpunktów i ile one musiały poświecić na to czasu .
Oto kilka dziewczyna która ma najwięcej starpunktów .

Nie wiem jak one to robią ale jestem pod wrażeniem ♥ ♥

Darmowa Gitara

Darmowa gitara


1. Wchodzimy na proxy-it.stardoll-blog.de
2. W okienko wklejamy www.stardoll.com i klikamy Enter.
3. Logujemy się na Stardoll.
4. W okienko z adresem Stardoll wklejamy www.stardoll.com/pl/contest/finish.php?id=1456 i klikamy Enter.
5. Zaznaczamy byle jakie odpowiedzi i klikamy 'Weź udział w konkursie'.
6. Gotowe!

Nowy piętro Sae of Stars + darmówka


Zachęcam do kupienia ;) Kupicie coś oprócz bąbelków ?