wtorek, 9 sierpnia 2011

Nowe piętro Sea of Stars

W starplasie ukazało się nowe piętro sklepu Sea of Stars. Jedne buty kosztują 6sm, a bąbelki są darmowe :). Kolekcja jest niczego sobie. Kupicie coś?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz