Ubiór - Przed: Nie ma w nim niczego wyjątkowego, buty mi trochę nie pasują, moja ocena to 7/10.
Po: Zrobiłam stylizację w stylu Glamour, prosta i elegancka :]
____________________________________________________________
Make-up - Przed: Makijaż jest nierówny!..... właściwie tylko tyle mam do powiedzenia;P niestety nie mogę wystawić wysokiej oceny...;/ 4/10
Po: Użyłam zielonej i niebieskiej kredki + dodałam trochę szarego cienia z Luxe. Dodałam przedłużacz do rzęs, a usta maźnęłam błyszczykiem. Zmieniłam fryzurkę, a na koniec dodałam pieprzyk.


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz