Ubiór- Przed: Jest ładnie. Nie mam nic do krytykowania, ocena 9/10.
Po: Masz mało ubrań, nie wiedziałam co mogę z nich zrobić. W końcu zdecydowałam się na taką stylizację.
Make up- Przed: Włosy za nisko, szminka zbyt jaskrawa jak na tą karnację.
Po: Zostawiłam tą samą fryzurę, tylko dłam ją trochę wyżej. Usta zostawiłam niepomalowane. Oczy pomalowałam (jedynym) cieniem. Na koniec dodałam czarną kokardkę i stylizacja gotowa.





































