Dzisiaj do Starplazy weszło kilka rzeczy. Polecam wam bluzkę z napisem Wild Child za 14 sd, jednak jak na top z jakimś napisem to drogo. Czerwone szorty można kupić za jedyne 9 sm, więc radzę się pośpiewszyć, bo pewnie to kolejny błąd z ceną, na którym możemy zaoszczędzić. Kupicie coś? ;)
EDIT: Szorty kosztują już 90 sm. Zdążyliście je kupić?
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz