niedziela, 7 sierpnia 2011

Kalendarz Ramadan

Dzisiaj w kalendarzu pojawiła się rzeźba. Jest dla wszystkich, możemy ją kupić za 100sm.
Kupicie ją?

Moim zdaniem nie jest warta swojej ceny, a waszym?

1 komentarz:

  1. Tak , nie jest warta swojej ceny ;/ poza tym dla mnie nie wygląda jak rzezba ;p

    OdpowiedzUsuń