Stardoll - nasze miasto
Strony
Strona główna
Cennik reklam
Konkursy
niedziela, 7 sierpnia 2011
Kalendarz Ramadan
Dzisiaj w kalendarzu pojawiła się rzeźba. Jest dla wszystkich, możemy ją kupić za 100sm.
Kupicie ją?
Moim zdaniem nie jest warta swojej ceny, a waszym?
1 komentarz:
Anonimowy
7 sierpnia 2011 19:11
Tak , nie jest warta swojej ceny ;/ poza tym dla mnie nie wygląda jak rzezba ;p
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Tak , nie jest warta swojej ceny ;/ poza tym dla mnie nie wygląda jak rzezba ;p
OdpowiedzUsuń